خبر فوری

نمازجمعه

حجت الاسلام امینی با بیان این که امروز مردم ایران به مانند صحنه های تاریخی گذشته زیر علم ولایت به خوبی وظیفه خود را انجام دادند، گفت: اکنون نوبت مسئولان و دولتمردان است که در پاسخ به این حسن انجام وظیفه هرچه در توان دارند در راه خدمت به آن ها بکوشند.
0 نظر | در تاریخ : 1395/11/27 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه محترم نطنز حجت الاسلام امینی در خطبه نخست با اشاره به حدیث امام صادق(ع)که فرمودند انسان متقی همواره در حال عبادت است گفت طاعات آدمی اگر سر تقوی نباشد اگرچه زیباهم باشد اما در پیشگاه خداوند ارزشی ندارد و با تاکید بر صداقت به عنوان ویژگی برجسته مومن با اشاره به سخن امام صادق(ع)افزود:همان طور که همه عالم نیازمند خورشید و نور است همه انسان ها هم محتاج صداقتند. و صداقت لازمه حیات انسانی است که می خواهد صالح زندگی کند. کسی که صداقت همه جانبه داشته یاشد خداوند در قیامت او را به صفت صداقت صدا می زند.

وی تاکید کرد:اصل صداقت بود که باعث شدپیامبر(ص)ظرف23سال بهترین افراد را تربیت کند و آوازه اسلام رابا همه سختی ها به گوش جهانیان برساند.

وامام علی(ع)هم که خود تربیت یافته پیامبر(ص)بود مشحون صداقت بود.

امام جمعه  محترم نطنز حجت الاسلام امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در طول ۳۸ سال از عمر بابرکت انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی نسل هایی را با رهبری داهیانه و حکیمانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب تربیت کرده است که توانستند با تمام تهدیدها و تحریم ها ایران اسلامی را به اوج اقتدار و سرافرازی برسانند. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: تلاش های جوانان انقلابی با مدیریتی جهادی باعث شده تا جمهوری اسلامی به عنوان یک لقمه گلوگیر برای آمریکا و دشمنان نظام و کابوسی هولناک برای دنیای استکبار تبدیل شود. وی ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن، تصریح کرد: اقشار مختلف مردم ایران در نقاط مختلف کشور به منویات رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و پاسخ رئیس جمهور جدید آمریکا را در خیابان ها دادند. خطیب جمعه نطنز تاکید کرد: نفهمی دنیای استکبار مردم ایران را از سال های قبل بیدار تر می کند و امسال نیز در میدان رزم ملی با انقلاب و شهدا تجدید پیمان کرده و مستحکم تر و مقتدر تر از زمان های گذشته در مقابل اردوگاه کفر و ظلم ایستادند. وی با بیان این که امروز مردم ایران به مانند صحنه های تاریخی گذشته زیر علم ولایت به خوبی وظیفه خود را انجام دادند، گفت: اکنون نوبت مسئولان و دولتمردان است که در پاسخ به این حسن انجام وظیفه هرچه در توان دارند در راه خدمت به آن ها بکوشند. امام جمعه نطنز از تلاش های استاندار اصفهان، فرماندار و نماینده نطنز و همچنین مسئولان آبفا، مخابرات و آب منطقه ای برای رفع مشکلات مردم به خصوص مشکل کمی و کیفی آب قدردانی کرد و از آن ها خواست به این تلاش ها تا حصول نتیجه مطلوب ادامه دهند. وی ضمن قدردانی از اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) برای نابود کردن باند ضد انقلابی فعال در فضای مجازی، از خانواده ها خواست تا از فرزندان خود در مقابل خطرات فضای مجازی و نقشه های عوامل آمریکایی در این حوزه، حراست و مواظبت کنند. حجت الاسلام امینی اضافه کرد: امروز سعودی ها به خاطر مراوده و دوستی با دشمنان اسلام یعنی آمریکا و اسرائیل در لیست تروریسم بین الملل قرار نمی گیرند و این نشان می دهد که هر دولتی با تروریست بالذات رابطه دوستانه ای داشته باشد مورد حمایت استعمارگران است. وی با تاکید بر اینکه ملت ایران باید مواظب باشد تا دشمن دین، شرف و غیرت را از آن ها نگیرد، خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی به اسلام و ایران عزت بخشید و امروز نیز به یُمن اقتدار و عزت ناشی از پیروزی انقلاب و همچنین حرکت عاشورایی، ایران اسلامی در اوج اقتدار به سر برده و هیچ کس نمی تواند سلاح این ملت که همان دین، شرف و غیرت است را بگیرد.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)