خبر فوری

یادواره شهید عباسعلی باباخانی

سرتیپ اسماعیلی با انتقاد از کسانی که از دشمن شناسی و دشمن ستیزی بدشان می آید، تصریح کرد: ما کاری به این که در عرصه سیاست چه می گذرد نداریم بلکه به دل بزرگ خانواده شهدا، نگاه ولی فقیه و رنجی که جانبازان کشیده اند نگاه می کنیم و هرگز با دشمن مماشات نخواهیم کرد.
0 نظر | در تاریخ : 1395/11/27 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الأنبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران شامگاه جمعه در یادواره جانباز شهید عباسعلی باباخانی که در حسینیه ارشاد علیا نطنز برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: بسیاری از وقایع برای مردم ایران اتفاق افتاده است که هیچ گاه از خاطر آن ها بیرون نمی رود و پیروزی انقلاب اسلامی یکی از این وقایع بزرگ است. سرتیپ فرزاد اسماعیلی افزود: بعضی وقایع تلخ از قبیل تحمیل جنگ ۸ ساله بر کشور، انواع خیانت های رژیم ستم شاهی و انواع ترورها و نقشه های دشمنان در ایجاد فتنه نیز از خاطر مردم پاک نمی شود و ملت بزرگ ایران همواره هدف خود را در مقابل آن ها می بینند و آن ها را دشمن خود می دانند. وی با اشاره به رذالت طلبی های بعضی از کشورهای منطقه، بیان کرد: بعضی از کشورهای مرتجع با آن که می توانند وابستگی خود را به غرب قطع کرده و استقلال خود را حفظ کنند باز هم با مستکبران و استعمارگران پیوند دوستی بسته و بر خلاف حق و دین حرکت می کنند. فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الأنبیاء (ص) تاکید کرد: این کشورها بدانند اگر نخواهند به مانند جمهوری اسلامی خود را از هرگونه تسلط بیگانه حفظ کنند، در آینده ای نزدیک نیز در تور نقشه ها و توطئه های غربی ها گرفتار خواهند شد و اگر را بطه آن ها با یکدیگر در نهایت دوستی باشد اما جایی منافع نامشروع مستکبران در خطر باشد صحنه عمل تغییر خواهد کرد. وی برپایی یادواره شهدا و قدردانی از مقام شامخ این عزیزان را فرصتی برای پاسداشت جانفشانی ها و رشادت ها خواند و گفت: برای انقلاب اسلامی هزینه های فراوانی داده شد و چون مردم در متن کار قرار داشتند، هرگز این صحنه ها از اذهان ملت پاک نشده و بلکه از نسلی به نسل دیگر منتقل می شود. اسماعیلی با بیان این که انقلاب ما انقلاب دینی بود و برای همیشه پایدار می ماند، تاکید کرد: پیروزی انقلاب اسلامی نشان داد که با دست خالی و با تکیه بر ایمان به خدا و باور و ظرفیت خود می توانیم در مقابل ابرقدرت ها بایستیم و حق خود را اثبات کرده و از آن ها بگیریم. فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الأنبیاء (ص) با اشاره به تهدیدات اخیر دشمن، افزود: مهم ترین و قویترین گزینه ما مردم هستند و این ملت آن قدر قداست دارد که هرگز با دشمن صلح و سازگاری نمی کند. وی با انتقاد از کسانی که از دشمن شناسی و دشمن ستیزی بدشان می آید، تصریح کرد: ما کاری به این که در عرصه سیاست چه می گذرد نداریم بلکه به دل بزرگ خانواده شهدا، نگاه ولی فقیه و رنجی که جانبازان کشیده اند نگاه می کنیم و هرگز با دشمن مماشات نخواهیم کرد. سرتیپ فرزاد اسماعیلی خطاب به نسلی که امام را ندیده و در زمان جنگ نبودند، گفت: در عرصه فرهنگی و اقتصادی که خاکریز ندارد و دشمن می خواهد فرهنگ خود را به جای فرهنگ مقاومت و خود اتکاییِ مردم جایگزین کند باشند تا اسیر خطرات احتمالی و بالای آن نشوند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)