خبر فوری

بخشی ازبیانات حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم نطنز در خطبه های 6اسفندماه 95

حجت الاسلام امینی گفت:اگر کوچکترین تجاوزی علیه نظام و انقلاب صورت گیرد، جمهوری اسلامی پاسخ تمام رنج هایی که آمریکایی ها بر آن وارد کرده را به یک باره خواهد داد و این را قدرت دفاعی و نظامی کشور می گوید.
0 نظر | در تاریخ : 1395/12/7 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت ایام فاطمیه به نقش حضرت زهرا (س) در تربیت فرزندان خود اشاره و اظهار کرد: امروزه نباید از نقش ماهواره در تربیت نادرست افراد غافل شد، ابرازی که متاسفانه جای ترویج سیره زندگی حضرت زهرا (س) را در جامعه گرفته و پایه های نظام خانواده را نشانه رفته است. حجت الاسلام امینی با اشاره به نحوه شهادت حضرت فاطمه (س)، کفن و دفن ایشان، افزود: امیر المؤمنین (ع) در سخت ترین میدان های جنگ، خم به ابرو نمی آورد اما زیر بار تابوت فاطمه (س) و به یاد آن حضرت و ظلم هایی که روا داشته شد، گام هایش می لرزید و این نشان از شخصیت بسیار بزرگ ایشان دارد. وی از کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین سخن گفت و تصریح کرد: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب راه گشای مسیر فلسطینیان و محرومان عالم است و باید این رهنمودها و خط مشی ها فصل الخطاب قرار گیرد. خطیب جمعه نطنز با اشاره به رونمایی از کتاب فلسطین از منظر رهبر انقلاب، ادامه داد: جغرافیای غرب آسیا محل تولد پیامبران الهی و محل نزول آیات قرآن است و تقدیر خداوند نیز بر این قرار گرفته است تا این مکان به دست نائب امام زمان (عج) از وجود دشمنان خدا که اسرائیل، آمریکا و وهابیت در راس آن هستند، پاک شود. وی با تاکید بر این که آثار اضمحلال رژیم صهیونیستی قابل مشاهده است، گفت: به لطف خداوند بزرگ، امروزه بزرگترین کشور حامی این رژیم جعلی یعنی آمریکا نیز در حال فروپاشی است به گونه ای که اعتراض ها در این کشور هر روز گسترده تر و عمیق تر می شود. حجت الاسلام امینی با بیان این که اروپایی ها هم کم کم به این نتیجه رسیده اند که نباید ثروتشان را هزینه رژیم جعلی اسرائیل کنند، ابراز کرد: مصالحه جز ذلت نتیجه ای در پی نخواهد داشت و ما تا آخرین نفس در راه حمایت از آرمان فلسطین گام بر می داریم چرا که معتقدیم هر کس در این مسیر خسته و اسیر تجملات شود محکوم به نابودی است و ما تا تحصیل پیروزی وعده داده شده در قرآن مبارزه می کنیم. وی تصریح کرد: حاکمیت جمهوری اسلامی ایران هرگز به دنبال جنگ و تجاوز نبوده و نخواهد بود و اگر کوچکترین حرکتی علیه جمهوری اسلامی رقم بخورد، رزمندگان اسلام به آن پاسخ کوبنده ای خواهند داد. امام جمعه نطنز با اشاره به صحبت های یکی از کارشناسان مبنی بر این که اگر آمریکا ایران را تهدید کند، آخرین جنگ این کشور روی خواهد داد، گفت: اگر کوچکترین تجاوزی علیه نظام و انقلاب صورت گیرد، جمهوری اسلامی پاسخ تمام رنج هایی که آمریکایی ها بر آن وارد کرده را به یک باره خواهد داد و این را قدرت دفاعی و نظامی کشور می گوید.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)