خبر فوری

بخشی ازبیانات حجت الاسلام امینی والمسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنز در خطبه 18فرودین ماه 96

 امامجمعه محترم نطنز حجه الاسلام والمسمین حاج آقا امینی عده ای می خواهند دوران «ارباب رعیتی» را به نطنز برگردانند/ روند اقتصادی کنونی در کشور ادامه یابد تضعیف می شویم 

حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی با بیان این که عده ای می خواهند دوران کدخدا منشی را به نطنز بازگردانند، گفت: دوران کدخدا منشی و ارباب رعیتی خیلی وقت است که به پایان رسیده است اما عده ای می خواهند با باندبازی اراده خود را بر گرده مردم شهر نطنز سوار کنند.
0 نظر | در تاریخ : 1396/1/20 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته لزوم رعایت تقوا را از هشدار های شیرین خداوند عنوان و اظهار کرد: زندگی لذت بخش دنیوی و امنیت کامل در آخرت تنها در سایه تقوای الهی امکان پذیر است. حجت الاسلام روح الله امینی با اشاره به مراسم معنوی اعتکاف، افزود: انقلاب اسلامی چهره غبار را از روی اعتکاف زدود و حال که زمینه برای یک پالایش روحی فراهم است، اقشار مختلف مردم و مسئولان باید از این موقعیت استفاده کرده و روح خود را تعالی ببخشند. وی با اشاره به ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای و کارشکنی های آمریکا در مورد تحویل سوخت ۲۰ درصد به جمهوری اسلامی، گفت: جوانان مومن و انقلابی در این زمینه به خوبی توانستند به سوخت ۲۰ درصد دست یابند و موجبات شگفتی دشمنان انقلاب را فراهم کنند. خطیب جمعه نطنز تاکید کرد: یکی از دلایل مهم و عمده ای که کشورهای ۵+۱ حاضر به مذاکره با ایران شدند همین دست بالایی بود که این جوانان مومن و ولایتمدار رقم زده بودند. وی اضافه کرد: متاسفانه دولت فعلی تحت عنوان برجام که یکی از ذلت بارترین معاهدات طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران است این دستاوردها را از دست داد و در مقابل چیزی دریافت نکرد و فقط سعی شد با انواع شعارهایی که با برجام زینت داده شده بود مشکلات مردم را در مسیر حل شدن، نشان دهند. حجت الاسلام امینی با طرح این سوال که باید با چه زبانی به بعضی از مسئولان گفت که آمریکا دشمن مردم ایران است، افزود: نه تنها تحریم ها بالمره! لغو نشد، بلکه هر روز جدی تر نیز شده است. وی با تاکید بر این که اگر این روند کنونی در کشور ادامه یابد تضعیف شده و از هر کشور ضعیفی ضعیف تر می شویم، تاکید کرد: با توجه به اولویت جنگ اقتصادی دشمن علیه نظام، در انتخابات آینده باید کسی را انتخاب کرد که مشکل اقتصادی، معیشتی و اشتغال مردم را حل کند. امام جمعه نطنز همچنین از مردم خواست در انتخابات شوراها به کسانی رای دهند که متدین بوده و منافع مردم و منطقه را بر منافع شخصی و گروهی خود ترجیح دهند. وی با بیان این که عده ای می خواهند دوران کدخدا منشی را به نطنز بازگردانند، تصریح کرد: دوران کدخدا منشی و ارباب رعیتی خیلی وقت است که به پایان رسیده است اما عده ای می خواهند با باندبازی اراده خود را بر گرده مردم شهر نطنز سوار کنند. حجت الاسلام امینی ادامه داد: مردم و آن هایی که باید بدانند نیت این افراد چیست به طور حتم می دانند و اگر لازم باشد در آینده با اسناد و مدارک افشاگری خواهد شد. وی از اقشار مختلف مردم و مسئولان خواست تا با حضور باشکوه و پرشور در مراسم گرامیداشت روز ملی فناوری هسته ای که روز ۲۰ فروردین با حضور سرلشکر رحیم صفوی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در سالن ورزشی شهید منوچهری نطنز برگزار می شود برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات شهر اولیاء الله رقم بزنند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)