خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 3شهریورماه 96

حجت الاسلام امینی گفت: بعد از برجام تنها سودی که از این توافق نصیب جمهوری اسلامی شد این بود که ضرورت سلب اعتماد به آمریکا بیش از پیش نمایان شد.
0 نظر | در تاریخ : 1396/6/4 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

حجت الاسلام روح الله امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای پاگرفتن برجام، اظهار کرد: برجام نه تنها مشکلی را برای مردم و انقلاب حل نکرد، بلکه سراسر آن ایجاد مشکل و بدعهدی آمریکا در قبال پایبندی به آن بود.

امام جمعه نطنز با بیان این که قبل از برجام عده ای با تبلیغات گسترده، تعامل با آمریکا را تنها راه گشایش و حل مشکلات معرفی می کردند، افزود: بعد از برجام تنها سودی که از این توافق نصیب جمهوری اسلامی شد این بود که ضرورت سلب اعتماد به آمریکا بیش از پیش نمایان شد، موضوعی که رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر آن تاکید می کردند.

وی با اشاره به حوادث منطقه و کشتار بی رحمانه مسلمانان در کشورهای یمن، عراق سوریه و دیگر کشورها، تصریح کرد: این حوادث نشان از تلاش آمریکایی ها برای حاکم کردن اسلام آمریکایی با مقابل هم قرار دادن مسلمانان دارد، در حالی که این ها با آن اقدام های شنیع بویی از انسانیت نبرده اند چه رسد به این که بخواهند داعیه پیروی از اسلام ناب را داشته باشند.

خطیب جمعه نطنز اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران با قدرت دفاعی و تهاجمی و همچنین نیروهای مومن و انقلابی خود در لباس رزمندگان اسلام توانسته است راه پیشرفت این نوع تفکر در منطقه را ببندد و به لطف خداوند و با اقتدار روز افزون جبهه مقاومت این اندیشه به زودی به زباله دان تاریخ می رود.

وی تاکید کرد: آن چه مهم است و دشمنان نیز آن را فهمیده و عده ای در داخل نیز باید آن را درک کنند این است که اتکا به نیروهای جوان، متخصص و انقلابی و نگاه به درون راه زورگویی و ظلم کشورها در حق جمهوری اسلامی را سد می کند.

حجت الاسلام امینی با اشاره به دوراهی هایی که ممکن است بر سر راه انسان ها قرار گیرد، بیان کرد: تقوا تنها سلاح و چراغی است که اگر انسان ها دارای آن باشند به خوبی در این دوراهی ها، راه حق را تشخیص داده و به فلاح و رستگاری می رسند.

وی با اشاره به هفته دولت و گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر، خاطر نشان کرد: دولتمردان باید با تفکر بسیجی و مدیریت جهادی هرچه زودتر مشکلات مردم که اقتصاد در راس آن ها است را مرتفع کنند.

 

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)