خبر فوری

خطبه های نماز جمعه مورخ 11-05-95

حجت الاسلام روح الله امینی امام جمعه نطنز: این نظام، نظام امام زمان(عج) است و برای حفظ ارزش ها و دین خود بیش از ۳۰۰ هزار شهید تقدیم کرده و همه گونه سختی را به جان خریده است؛ راه نجات این کشور تبعیت همیشگی مردم به ویژه سران سه قوه از فرمایشات رهبر معظم انقلاب خواهد بود.
0 نظر | در تاریخ : 1395/5/16 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

در خطبه های نماز جمعه نطنز مطرح شد؛
هشدار امام جمعه نطنز نسبت به حرمت شکنی در سالن ورزشی نطنز/ ذخائر نظام شهدا هستند نه غارتگران بیت المال

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن انتقاد شدید نسبت به حرمت شکنی و ارزش ستیزی در سالن ورزشی شهید منوچهری نطنز،  اظهار کرد: رفتارهای ناپسند، خارج از عرف و مغایر با ارزش های اسلامی در سالن ورزشی که مزین به نام شهید است به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و این رفتارها ناشی از بی کفایتی مسئولان ورزشی است.


حجت الاسلام روح اله امینی با تاکید بر ضرورت توجه به مساله حجاب، اظهار کرد: زنان محجبه باید علاوه بر رعایت این نکته درباره خود، در خصوص توجه دختران و اطرافیان خود به این مهم نیز حساس باشند و اجازه شیوع بی بند و باری را ندهند.
 
وی در خصوص توجه و بهره برداری از فضای معنوی امامزادگان، خطاب به مسئولان اوقاف گفت: با تغییر در هیات امنای برخی از این امامزادگان، می توان آن ها را به مراکز فرهنگی تبدیل کرد و امید است ادارات مربوطه قدم هایی را در این جهت بردارند.
 
خطیب جمعه نطنز با اشاره به سالگرد بمب باران اتمی هیروشیما و ناکازاکی در ژاپن ابراز کرد: حدود ۷۰ سال قبل آمریکا با بمباران شیمیایی کاری کرد که هنوز هم تاثیر آن در بسیاری جاها وجود دارد؛ در تاریخ معاصر هر کجا جنگی رخ داده دست آمریکا هم در میان بوده است و امروز هم درصدد نا امنی مرزهای ما هستند.

وی ضمن تبیین عملکرد آمریکا در خصوص نقض برجام، بیان کرد: با برجام هیچ گلی بر سر مردم ایران زده نشد و متاسفانه برجام تجربه تلخ اعتماد به آمریکا بود که عده ای زودباور با ساز و دهل خواستند به خورد مردم دهند؛ همین عده امروز خودشان اعتراف می کنند که  برجام دستاوردی نداشته است.
حجت الاسلام امینی ضمن اعتراض به واردات کالاهای خارجی در کشور بیان کرد: عملا اقتصاد کشور ما با این کار و روندی که در پیش است تعطیل شده و این توطئه سنگینی علیه نظام اسلامی است و باید کسانی که در این راه به این ملت خیانت کرده اند مجازات شوند.
 
وی در خصوص بحث واردات کالا و قاچاق، خاطر نشان کرد: یقینا واردات با این حجم نشان از دست های بعضی از دست اندرکاران در این موضوع است و باید به این مقوله توجه جدی شود.

امام جمعه نطنز تاکید کرد: این نظام، نظام امام زمان (عج) است و برای حفظ ارزش ها و دین خود بیش از ۳۰۰ هزار شهید تقدیم کرده و همه گونه سختی را به جان خریده است؛ راه نجات این کشور تبعیت همیشگی مردم به ویژه سران سه قوه از فرمایشات رهبر معظم انقلاب خواهد بود.

وی خطاب به بعضی از مسئولان بیان کرد: بی توجهی شما به ارزش ها یک بی توجهی عادی نیست؛ شما در اوج قرار دارید، خطای شما به همه کشور و انقلاب سرازیر می شود؛ مواظب باشید که با سرپیچی از منویات رهبر انقلاب در مقابل مردم قرار خواهید گرفت.

حجت الاسلام امینی خاطر نشان کرد: مبارزه با فساد در همه اشکال، از دیگر خواسته مردم است و جای تاسف است که نوبخت غارتگران اموال بیت المال را ذخائر نظام می داند؛ ذخایر کشور شهدا و مسئولان ساده زیست و به دور از اشرافیت هستند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)