خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 28مهرماه96

رشد و شکوفایی و حل مشکلات مردم همان اقتصاد مقاومتی است و تنها راه حضور در این عرصه جرات برای اقدام و همت برای عمل است و این مهم یک ضرورت انکار ناپذیر و البته شفاف و صریح است
0 نظر | در تاریخ : 1396/7/29 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به بعضی از صحبت ها در مورد اقتدار جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: تقوا، شهادت طلبی و اقتدار دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی آن هم از نوع بومی، سه محور اصلی اقتدار کشور است که باعث عقب نشینی دشمنان و شکست طرح های آن ها شده است. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: جوانان جهادگر در نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره با تکیه بر این سه محور عزت آفرین در دفاع از نظام و انقلاب حماسه آفرینی کرده و به دشمن نشان داده اند که هنوز فرهنگ جهاد، شهادت و ایثارگری در جامعه دینی ما وجود داشته و خواهان زیادی دارد. وی تصریح کرد: همین جوانان با بصیرت با لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه دفاعی و با استفاده از ظرفیت های بومی، کشور را در زمینه دفاعی و نظامی به مرحله ای رساندند که بدون کم ترین کمک و تکیه بر بیگانگان، در بین کشورهای قدرتمند در این حوزه قرار گرفته است. خطیب جمعه نطنز با تاکید بر آن که ذات آمریکا همان ذات شیطان است، گفت: این ها که ادعای واهی و پوچ مبارزه با تروریسم را دارند در این کار یا شکست می خورند و یا برخلاف واقعیت وارد می شوند، وقتی پیروزی های رزمندگان اسلام در مقابل تروریسم را می بینند این حرکت را نه تنها بر نمی تابند بلکه تلاش می کنند تا آن ها را در ردیف تروریست ها قرار دهند. وی با تاکید بر این که آمریکایی ها اگر بتوانند به طور حتم علیه ملت ایران از سلاح های اتمی نیز استفاده می کنند، گفت: منافع آمریکا به شدت در منطقه در خطر است ولی دیگر دوره زورگویی آن ها بر ملت بزرگ ایران و همچنین حیات خلوت بودن جمهوری اسلامی برای آن ها گذشته است. حجت الاسلام امینی با اشاره به صحبت های ترامپ در مورد برجام و صحبت بعضی از مسئولان کشور در مورد شکاف بین اروپا و آمریکا در این مورد، اضافه کرد: اروپایی ها و آمریکایی ها نقش پلیس خوب و پلیس بد را در قِبال مقابله با جمهوری اسلامی بازی می کنند و فرقی با هم در موضع خصمانه علیه کشور ندارند کما این که صحبت های رئیس جمهور فرانسه پیش از حضور در ایران گواه این واقعیت است. وی خاطر نشان کرد: امروزه باید همه مسئولان در کشور به این باور رسیده باشند که تنها نسخه شفابخش در حوزه اقتصادی برای رشد و شکوفایی و حل مشکلات مردم همان اقتصاد مقاومتی است و تنها راه حضور در این عرصه جرات برای اقدام و همت برای عمل است و این مهم یک ضرورت انکار ناپذیر و البته شفاف و صریح است.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)