خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 30تیرماه 96

حجت الاسلام امینی گفت: آمریکایی ها به وضوح و بارها و بارها هم روح و هم جسم برجام را نقض کرده اند و این عمل آن ها پاسخ قاطع دولت و مجلس را می طلبد
0 نظر | در تاریخ : 1396/4/30 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به مشکلات موجود در جامعه، اظهار کرد: اگر مسئولان دست در دست همدیگر نهند و یک دل و یک صدا برای حل مشکلات با مدیریتی انقلابی وارد میدان شوند می توانند با تکیه بر ظرفیت های داخلی تمام مشکلات را حل کنند. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: هیچ کس منکر تعامل با دیگر کشورها آن هم برای حل مشکلات نیست، منتهی موضوع مهمی که باید مد نظر قرار بگیرد ایجاد یک تعامل عزتمندانه است نه تعاملی که طرف مقابل را گستاخ و زیاده خواه کند. وی سالروز میلاد بابرکت حضرت معصومه (س) را تبریک گفت و ادامه داد: خانواده ها باید فرزندان خود را با سبک و سیره ائمه معصومین علیهم السلام و به خصوص سبک زندگی حضرت معصومه (س) آشنا کنند تا از بسیاری از دسیسه های دشمن در حوزه فرهنگ در امان بمانند. خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که در باب عفاف و حجاب خطر جدی نظام را تهدید می کند، بیان کرد: تمام نهادها و مراکز فرهنگی در کشور وظیفه دارند تا فرهنگ عفاف و حجاب را در جامعه گسترش دهند و در مرحله بعد اگر نیاز بود باید نیروی انتظامی وارد شود. وی اضافه کرد: متاسفانه سال های سال است که مسئولان ابتدا نیروی انتظامی را وارد گود می کنند تا به تنهایی به این موضوع که اصلاح آن نیاز به همکاری تمامی نهادها و ارگان ها دارد، رسیدگی کند و در این بین آن هایی که از نظام و انقلاب کینه به دل دارند نیروی انتظامی را به روش های مختلف مورد هجمه قرار می دهند. حجت الاسلام امینی با تاکید بر این که نیروی انتظامی به تنهایی قادر به مبارزه با بی عفتی و بی حجابی نیست، افزود: صدا و سیما در بین تمام نهادهای دیگر نقش پررنگ تری در ترویج فرهنگ عفاف و حجاب دارد و این نهاد نباید با برنامه های مختلف ناخواسته در مسیر گسترش این ناهنجاری گام بردارد. وی به موضوع برجام و تحریم های جدید آمریکا علیه کشور اشاره و تصریح کرد: آمریکایی ها به وضوح و بارها و بارها هم روح و هم جسم برجام را نقض کرده اند و این عمل آن ها پاسخ قاطع دولت و مجلس را می طلبد. امام جمعه نطنز با تاکید بر این که کوتاه آمدن در برابر آمریکایی ها دیگر کافی است، ابراز کرد: طبق برجام نه تنها نباید تحریم جدیدی علیه ایران وضع می شد، بلکه بقیه تحریم ها هم باید لغو می شد ولی امروز برخلاف پایبندی ایران به برجام، آمریکا نه تنها تحریم ها را لغو نکرد بلکه به آن ها نیز اضافه کرده است. وی با بیان این که پاسخِ درخور شان نظام به این نقض فاحش از خواسته های به حق مردم است، خاطر نشان کرد: آمریکایی ها بعد از ناامیدی از روی آوری به جنگ سخت، این بار می خواهد با تحریم های بیشتر، مردم و نظام را در مقابل هم قرار دهد کما این که این آرزو را به گور می برد.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)