خبر فوری

بخشی ازبیانات حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم نطنز در خطبه های 15بهمن ماه 95

حجت الاسلام امینی گفت: عده ای در نظام جمهوری اسلامی هستند که مادیات و منفعت های شخصی و گروهی آن ها و همچنین پست و مقام به آن ها اجازه جهاد کبیر و تبیین اهداف نظام و انقلاب را نمی دهد.
0 نظر | در تاریخ : 1395/11/18 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زینب علیهاالسلام اظهار کرد: این بانوی بزرگ اسلام در شجاعت، وقت شناسی، عفت، بندگی و مهم تر از همه در ولایت پذیری شخصیتی بی نظیر بودند که هیچ گاه مشکلات باعث نشد تا از روشنگری و تبیین اهداف امام عصر خویش دست بردارند. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: حضرت زینب (س) با چشمانی اشک بار شاهد پرپر شدن باغ انسانیت و اسلام بودند و با جهاد کبیر و تبیین اهداف اسلام توانستند راه امام حسین (ع) و یارانش را ادامه دهند. وی با تاکید بر این که جهاد کبیر از ویژگی های بارز عقیله بنی هاشم (س) بود، تصریح کرد: جهاد کبیر یعنی هر آنچه دشمن می خواهد و از آن خوشش می آید را نباید انجام داد و ایشان هم با افشاگری و تبیین اهداف قیام امام حسین (ع) و یاران شهیدش هرگز از کسی نترسید و کاری نکرد تا دشمنان اسلام از آن خوششان بیاید. خطیب جمعه نطنز ادامه داد: عده ای در نظام جمهوری اسلامی هستند که مادیات و منفعت های شخصی و گروهی آن ها و همچنین پست و مقام به آن ها اجازه جهاد کبیر و تبیین اهداف نظام و انقلاب را نمی دهد. وی با بیان این که این عده کاری می کنند تا دشمن خوشحال و رضایتش جلب شود، ابراز کرد: همه مسئولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارند تا در راه جهاد کبیر و جهاد تبیین به خوبی ایفای نقش کرده و توطئه های دشمن را خنثی و محورهای اقتدار را تقویت کنند. حجت الاسلام امینی به ۱۹ بهمن روز نیروی هوایی اشاره کرد و افزود: در سال ۵۷ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیعت با امام خمینی (ره) بر ارکان نظام شاهنشاهی ضربه محکمی را وارد کرد و در طول دوران دفاع مقدس نیز شهدای زیادی را تقدیم انقلاب نمود. وی گفت: ۲۲ بهمن امسال باید تودهنی محکمی را به نظام استکبار و به خصوص رئیس جمهور جدید آمریکا زد و همه اقشار مختلف مردم در سراسر کشور با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر با اهداف انقلاب، نظام، شهدا و امام شهدا بیعت می کنند. امام جمعه نطنز تصریح کرد: امروز مرزهای دفاعی کشور تا کیلومتر ها از مرزهای جغرافیایی جلوتر رفته است و این یکی از دستاوردهای مهم انقلاب است که تبدیل به کابوسی برای دنیای استکبار شده است. وی بیکاری، تورم، عدم رشد اقتصادی را از مهم ترین مشکلات کشور برشمرد و خاطر نشان کرد: اگر دولتمردان، مدیریت جهادی که بسیاری از افرادهای انقلابی در حوزه های مختلف داشتند را در تمام حوزه ها ایجاد می کردند تمامی مشکلات به خوبی حل می شد.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)