خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 9تیرماه 96

امام جمعه نطنز:
سپاه هر جا بخش خصوصی و دولتی در پروژه‌های اقتصادی به مشکل برخورده‌اند، گره‌گشایی کرده است/حرکت سازمان‌یافته‌ای شکل‌گرفته تا دهان منتقدان بسته شود.
امام جمعه نطنزسپاه را مایه عزت و افتخار نظام برشمرد و گفت: سپاه امروز در مباحث امنیتی و دفاعی در دنیا سرآمد است و هرجا هم بخش خصوصی و دولتی در پروژه‌های اقتصادی به مشکل برخورده‌اند، سپاه گره‌گشایی کرده است.
0 نظر | در تاریخ : 1396/4/10 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

حجه الاسلام امینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه نطنز که با حضور رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور برگزار شد، اظهار کرد: فضایی که به عنوان مسجد و مصلای الزهرا در اختیارمان است فضای مناسبی نیست و به دلیل کم بودن فضا تا به حال ائمه جمعه تلاش کردند که گسترش یابد اما با مشکلاتی روبرو بوده‌ و حدود سی سال است که این قسمت در مجاورت شهدای گمنام در اختیار شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه است و تا به امروز موفق نشدند به مالکیت شورای سیاست‌گذاری نماز جمعه درآورند. وی در خصوص وقف بودن زمین این مصلا گفت: این زمین وقف نبوده و در اختیار دولت بوده است و در اختیار شورای سیاست‌گذاری گذاشته‌اند. امام‌جمعه نطنز در ادامه به بحث انتقاد دلسوزانه پرداخته و گفت: کسی که دلسوز یکی است و می‌خواهد در امورش موفق می‌شود از او انتقاد می‌کند و چنانچه به دروغ از وی تعریف کند قطعاً از سر دشمنی است، بی‌شک انتقاد دلسوزانه و منصفانه موجب رشد و بالندگی آن جامعه خواهد شد. وی در ادامه تصریح کرد: به نظر می‌رسد حرکت سازمان‌یافته‌ای شکل‌گرفته که دهان منتقدین بسته شود که این حرکت زیبنده کشور و به مصلحت نیست و انتظار می‌رود همگان و به‌ویژه دولت‌مردان از انتقادات دلسوزانه استقبال کنند. امام‌جمعه نطنز سپاه را مایه عزت و افتخار نظام برشمرد و خاطرنشان کرد: سپاه امروز در مباحث امنیتی و دفاعی در دنیا سرآمد است و هر جا هم بخش خصوصی و دولتی در پروژه‌های اقتصادی به مشکل برخورده‌اند، سپاه گره‌گشایی کرده است. وی ادامه داد: به مصلحت نظام نیست که سپاه مورد بی‌مهری قرار بگیرد، زیرا این بی‌مهری تبعات بدی به همراه خواهد داشت، زیرا این نهاد مقدس اهرم نظامی و امنیتی نظام به‌حساب می‌آید و نباید با حملات سیاسی مورد همجه قرار بگیرد. امینی در پایان از دولتمردان خواست با توجه به پایان یافتن دوران انتخابات و رقابت‌ها از حاشیه کم کرده و به مسائل اصلی بپردازند و برای عملیاتی کردن شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال چاره‌ای اساسی بیندیشند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)