خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا مجیدی تبار امام جمعه موقت نطنزدر خطبه های نماز 31شهریورماه96

حجت الاسلام مجیدی تبار با تاکید بر این که نطق پر از دروغ ترامپ نشان از درماندگی آمریکا در جهان است، اضافه کرد: تمام حوادث و اتفاق ها در چند سال اخیر در منطقه و دیگر کشورها نشان می دهد که هرجا ظلمی اتفاق می افتد مستقیم و غیر مستقیم رد پای آمریکایی ها در آن دیده می شود.
0 نظر | در تاریخ : 1396/7/2 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه موقت نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته مومنان را به تقوای الهی فراخواند و تقوی را محکم ترین دژ در این زمانه حساسی دانست که همه شیاطین علیه مؤمنان قد برافراشته اند و قصد نابودی آن ها را دارند. حجت الاسلام ابوالفضل مجیدی تبار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس، افزود: ما هرچه در این نظام داریم مدیون خون شهدا و ایستادگی آن ها در زمان جنگ تحمیلی است و بدون شک اگر ایستادگی در آن زمان صورت نمی گرفت، از امنیت و آرامش امروزی خبری نبود. وی با اشاره به آغاز ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، تصریح کرد: عزاداران حسینی در کنار شور حسینی باید درس بزرگ امام حسین (ع) در روز عاشورا که همان مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و جور بود را الگو قرار دهند. خطیب موقت جمعه نطنز با اشاره به دشمنی های مداوم کشورهای غربی علیه جمهوری اسلامی، بیان کرد: تنها راه غلبه بر این دشمنی ها الگو گیری از سیره ائمه معصومین و به خصوص امام حسین (ع) و یارانش است چرا که آن ها ثابت کردند مذاکره در برابر دشمن فایده ای ندارد و تنها با ایستادگی و تکیه بر قدرت خود و ایمان به خدا می شود ارزش ها و آرمان ها را همچنان زنده نگه داشت. وی از روحانیون و مبلغان خواست تا در ایام ماه محرم در مسیر انتقال پیام عاشورا به اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان و نوجوانان از تمام ظرفیت ها استفاده کنند تا این مهم تحقق یابد. امام جمعه موقت نطنز به سخنان زشت و سراسر دروغ ترامپ در سازمان ملل اشاره کرد و افزود: همه مردم عالم فهمیدند که سخنان وی مضحک و جاهلانه است و او به مثابه هیتلر دیگری است که نمی توان او را دارای سلامت عقلی و تعادل روانی دانست. وی تاکید کرد: امروزه آزادی خواهان جهان و مدعیان واقعی حقوق بشر به این نتیجه رسیده اند که جمهوری اسلامی منادی اصلی عدالت و آزادی خواهی و در طرف دیگر آمریکا نیز پرچم ظلم زایی را در جهان برافراشته نگه داشته است، موضوعی که رئیس جمهور آمریکا خواست تا آن را وارونه جلوه دهد. حجت الاسلام مجیدی تبار با تاکید بر این که نطق پر از دروغ ترامپ نشان از درماندگی آمریکا در جهان است، اضافه کرد: تمام حوادث و اتفاق ها در چند سال اخیر در منطقه و دیگر کشورها نشان می دهد که هرجا ظلمی اتفاق می افتد مستقیم و غیر مستقیم رد پای آمریکایی ها در آن دیده می شود. وی خاطر نشان کرد: مسئولان در جمهوری اسلامی وظیفه دارند تا خود را از مسیری که غربی ها برای تحصیل منافع خود و نوکرانشان ترسیم کرده جدا و از ظرفیت های بالای کشور برای رشد و پیشرفت استفاده کنند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)