خبر فوری

بخشی ازبیانات حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم نطنز در خطبه های 20اسفندماه 95

شرمندگی پدران در مقابل فرزندان گواه عدم گشایش برجام است/ شهدا نبودند خبری از امنیت هم نبود
حجت الاسلام امینی با اشاره بعضی صحبت ها در مورد گشایش برجام در ابعاد مختلف، تاکید کرد: برجام آن چنان که باید گشایشی را برای مردم و نظام ایجاد نکرد و جیب مردم، رکود، گرانی، بیکاری جوانان و شرمندگی پدران در مقابل فرزندان خود گواه این حقیقت است.
0 نظر | در تاریخ : 1395/12/24 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار


امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به دیدار مسئولان راهیان نور کشور با رهبر معظم انقلاب، اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس یک گنج بی پایان است که باید از آن حفظ و حراست کرد. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: اردوی راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی یکی از مهم ترین راه های حفظ و حراست از گنج بی پایان هشت سال دفاع مقدس است و امسال پیش بینی می شود حدود ۷ میلیون زائر از این مناطق بازدید کنند. وی با انتقاد از کسانی که می خواهند دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و جهاد در راه خدا را زیر سوال ببرند، گفت: این افراد چون دستاوردی در این سال ها نداشته و در زمان جنگ و جهاد در میدان نبوده و به فکر منفعت های شخصی خود بودند، اکنون می خواهند به روش های مختلف دفاع مقدس را زیر سوال ببرند. خطیب جمعه نطنز با اشاره بعضی صحبت ها در مورد گشایش برجام در ابعاد مختلف، تاکید کرد: برجام آن چنان که باید گشایشی را برای مردم و نظام ایجاد نکرد و جیب مردم، رکود، گرانی، بیکاری جوانان و شرمندگی پدران در مقابل فرزندان خود گواه این حقیقت است. وی با اشاره به این که در جمهوری اسلامی هر اراده ای برای پیروزی شکل نگیرد شکست می خود، بیان کرد: بعضی از مسئولان در حوزه اقتصادی دچار ضعف و اشتباه شدند و در حالی که پای میز مذاکره با کشورهای دیگر بودند از خالی بودن خزانه گفتند و دشمن را برای اعمال بیشتر فشار بر مردم ترغیب کردند. حجت الاسلام امینی تاکید کرد: فرهنگ جمهوری اسلامی ریشه در سیره اهل بیت (ع) دارد و اگر بخواهیم بر خلاف دستورات آن ها که مبتنی بر احساس قدرت و پیروزی است، حرکت کنیم ذلیلانه عمل کرده و شکست می خوریم. وی با اشاره به پیام یکی از مسئولان کشور به رهبر معظم انقلاب در مورد حذف شعار «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» بر روی موشک های ایرانی، تصریح کرد: این صحبت ها نشانه جهل و نادانی است، باید قدرت خود را به رخ دشمنان کشید چرا که اگر چنین نشود دشمن جری تر خواهد شد. امام جمعه بادرود با اشاره به ۲۲ اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و روز بزرگداشت شهدا، افزود: هر چه داریم در این نظام مقدس به برکت خون شهدای نظام و انقلاب است، این عزیزان مظهر قدرت اسلام و نظام هستند. وی با تاکید بر این که اگر شهدا نبودند خبری از امنیت نبود، خاطر نشان کرد: در عصری که دنیای استکبار به سرکردگی آمریکا، ایران هراسی و شیعه هراسی را بهانه ای برای فروش تجهیزات جنگی خود کرده است، ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بیش از پیش احساس می شود.

........................

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)