خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 12خردادماه96

امام جمعه نطنز:
میراث امام (ره) با ثروت و قدرت مورد تهدید واقع شده است/ مقاومت برای اجرای سند ۲۰۳۰ با تودهنی ملت پاسخ داده می شود 
حجت الاسلام امینی گفت: ارث امام پول، ثروت، و کاخ نشینی نبود بلکه ماترک ایشان انقلابی بود که دفاع از مظلومان، ساده زیستی، دشمن ستیزی، احترام به حقوق یکدیگر و حفظ آرمان های شهدا از محورهای اساسی آن است.
0 نظر | در تاریخ : 1396/3/12 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت خدیجه (س) اظهار کرد: این بانوی بزرگوار که همه هستی خود را در راه اسلام هزینه کرد، در هنگام وفات از پیامبر اسلام خواست تا وی را بخشیده و از حضرت فاطمه (س) در برابر شدائد مراقبت کرده و پیراهن ایشان در هنگام نزول وحی را برای کاهش از وحشت قبر به وی اعطا کند. حجت الاسلام روح الله امینی با بیان این که یکی از غم انگیز ترین ورق های تاریخ انقلاب اسلامی رحلت جانسوز امام خمینی (ره) در تاریخ چهاردهم خرداد سال ۶۸ بود، افزود: آن چه در آن روز باعث کاهش دردهای مردم از فراق امام شد تدبیر حکیمانه خبرگان رهبری و جایگزینی حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر جامعه اسلامی بود. وی تصریح کرد: امروزه رهبر معظم انقلاب به اعتراف دوست و دشمن توانسته است با مدیریت حکیمانه و داهیانه خویش کشتی انقلاب را از گردنه های صعب العبور به سلامت عبور دهد و در اوج عزت و اقتدار نگه دارد. خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که امام برای خدا قیام و تا آخر هم برای رسیدن به هدف ایستادگی کرد، گفت: ارث امام پول، ثروت، و کاخ نشینی نبود بلکه ماترک ایشان انقلابی بود که دفاع از مظلومان، ساده زیستی، دشمن ستیزی، احترام به حقوق یکدیگر و حفظ آرمان های شهدا از محورهای اساسی آن است. وی با تاکید بر این که میراث گرانقدر امام مورد تهدید واقع شده است، گفت: تشکیل حکومت اسلامی و به دنبال آن ایجاد جامعه و تمدن اسلامی و آماده سازی جامعه برای ظهور منجی و استقرار حکومت حضرت مهدی (عج) از اهداف اصلی امام راحل برای پیروزی انقلاب بود و متاسفانه هنوز ما به طور کامل نتوانسته ایم جامعه اسلامی را تشکیل دهیم. حجت الاسلام امینی با بیان این که بعضی از نامحرمان با ثروت و قدرت به میراث امام حمله کرده اند، افزود: در جامعه اسلامی اختلاس، خیانت، دستبرد به بیت المال، حرمت شکنی، بی غیرتی دینی و ملی وجود ندارد و همه در برابر قانون یکسان و مفسدان حاشیه امنی ندارند. وی نسبت به اجرای سند ۲۰۳۰ در کشور هشدار داد و گفت: اگر کسی بخواهد در برابر مرتفع شدن دغدغه های رهبری در این موضوع مقاومت کند ملت در برابر آن ایستادگی کرده و به وی تودهنی خواهد زد. امام جمعه نطنز ادامه داد: دولت به جای امضا و اجرای این گونه سندها باید سندهای تحول آفرین ملی را اجرا کند چرا که اگر دشمن بتواند اراده خود را با نفوذ بر کشو حاکم کند به طور حتم نه اصولگرا می شناسد و نه از اصلاح طلبی فرمان می گیرد بلکه با نابودی ارزش ها تفکر داعشی را بر جامعه حاکم خواهد کرد.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)