خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 23تیرماه 96

امام جمعه نطنز:
انحراف فکری بعضی را اجیر شیطان کرده است/ دولت دوازدهم باید عملگرا و ارزش مدار باشد 
حجت الاسلام امینی با بیان این که دولت دوازدهم باید یک دولت عملگرا و ارزش مدار باشد، گفت: مردمی و متواضع بودن، دوری از تجمل و اشرافی گری، خدمتگزار بودن، شایسته سالاری، انقلابی و جوانگرایی از دیگر ویژگی های شاخصی است که دولت دوازدهم باید برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، آن ها را دارا باشد.
0 نظر | در تاریخ : 1396/4/23 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به هفته مالیات، فرار از مالیات را خلاف قانون و شرع عنوان و اظهار کرد: ورود کالای قاچاق به کشور علاوه بر تمام ضررهایی که به اقتصاد و اشتغال وارد می کند به خاطر فرار از مالیات، به نوعی معاشرت و معاضدت در حرام هم محسوب می شود. حجت الاسلام روح الله امینی ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی و تامین اجتماعی، این دو رویداد را به فعالان این عرصه ها تبریک گفت و افزود: بهزیستی و تامین اجتماعی از نهاد های ارزشمند، خدمات رسان و از ضروریات جامعه هستند و امیدواریم در مسیر تحقق اهداف خود سربلند باشند. وی ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)، به حضور پیکر پاک شهدای گمنام در شهر نطنز اشاره کرد و گفت: فردا شهر اولیاء الله به عطر شهدای گمنام معطر می شود و اقشار مختلف مردم و مسئولان با حضور پرشور در این مراسم معنوی دین خود را نسبت به این شهدا ادا خواهند کرد. خطیب جمعه نطنز از حضور مردم و مسئولان در اجتماع بزرگ صیانت از حریم خانواده در نطنز قدردانی و بیان کرد: امروز دشمن برای رسیدن به اهداف خود در جامعه اسلامی خانواده و در راس آن زن را مورد حمله خود قرار داده تا بی عفتی را ترویج کند. وی ادامه داد: بانوان باید نسبت به این موضوع و همچنین نسبت به پوشش های افراد خانواده و دیگر بستگان خود حساس باشند تا فضای جامعه مشحون از عطر عفت شود. حجت الاسلام امینی افزود: گاهی دوچرخه سواری بانوان نیز در سطح شهر مشاهده می شود که این کار قبح زدایی و خلاف شرع است، عاملان این حرکت یا نمی دانند چه می کنند یا اجیر هستند و در هر صورت باید مسئولان به آن ها تذکر دهند. وی با تاکید بر این که حضور مردم در صحنه ها کارآمد است، تصریح کرد: در جمهوری اسلامی نقش مردم یک نقش اساسی و بی نظیر است و تاریخ انقلاب نیز پر است از حضور ملت ایران در صحنه و جمع کردن فتنه هایی که دشمنان نظام با همراهی عوامل آمریکایی خود در داخل سعی در اجرای آن داشتند. امام جمعه نطنز با بیان این که انحراف فکری بعضی از افراد آن ها را اجیر شیطان کرده است، گفت: این فرصت طلب های اجیر و مزدور می خواهند کسانی را که فقط به لطف نظام و ولایت از اشد مجازات دورمانده اند را دوباره به مسند امور برگردانند و بدون شک هرگز این اتفاق نخواهد افتاد. وی با بیان این که دولت دوازدهم باید یک دولت عملگرا و ارزش مدار باشد، ابراز کرد: مردمی و متواضع بودن، دوری از تجمل و اشرافی گری، خدمتگزار بودن، شایسته سالاری، انقلابی و جوانگرایی از دیگر ویژگی های شاخصی است که دولت دوازدهم باید برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب، آن ها را دارا باشد. وی خاطر نشان کرد: امروز بحران اقتصادی، سیاسی و اخلاقی در آمریکا جدی است، این کشور رئیس جمهوری دارد که تعادل سیاسی نداشته و برای کشور و ملت ما خواب می بیند، تصمیم می گیرد و رجز می خواند، غافل از آن که هرچه در مسیر زورگویی تلاش کند به همان میزان و بلکه بیشتر بر مقاومت مردم ایران نیز افزوده می شود.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)