خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 5خردادماه96

 امام جمعه محترم نطنز:بسیاری از مسئولان در انتخابات به مردم سالاری دینی خیانت کردند/ سند ۲۰۳۰ باورهای دینی را نشانه رفته است.
حجت الاسلام امینی گفت: بسیاری از مسئولان در دولت مستقر که خود مجری انتخابات بودند با دروغ، نفاق، تهمت، حرمت شکنی و سخنان ساختارشکنانه و آن هم به کمک بعضی از وکیل الدوله ها به این مردم سالاری دینی خیانت کردند.
0 نظر | در تاریخ : 1396/3/8 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان بر لزوم تلاش برای استفاده از ظرفیت عظیم این ماه مبارک برای پالایش روح و جسم تاکید و اظهار کرد: هر کس حریم الهی را رعایت کند خداوند بصیرت و قدرتی را به و عطا می کند که بتواند به وسیله آن در زمان فتنه و نفاق، مسیر و کلام حق را تشخیص دهد. حجت الاسلام روح الله امینی ضمن قدردانی از حضور میلیونی مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، این حضور باشکوه را نماد مردم سالاری دینی و رای به نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: بسیاری از مسئولان در دولت مستقر که خود مجری انتخابات بودند با دروغ، نفاق، تهمت، حرمت شکنی و سخنان ساختارشکنانه و آن هم به کمک بعضی از وکیل الدوله ها به این مردم سالاری دینی خیانت کردند. وی تصریح کرد: فتنه گرهایی که در سال ۸۸ چشم امید به دشمنان نظام از جمله آمریکا و اسرائیل داشتند و هشت سال کشور را در آشوب و ناامنی فروبرده بودند در پایان انتخابات دیدند که رقیب و هواداران وی نه تنها به خیابان ها نریخته و مسجد و اموال بیت المال را به آتش نکشیدند بلکه با رعایت اخلاق به گونه ای رفتار کردند که این نوع رفتار آن ها نشان داد اگر مشکلی هست فقط از طریق قانون باید حل و فصل شود. خطیب جمعه نطنز با بیان این که اگر دولتی ها در مقام مجریان انتخابات دارای تقوای لازم بودند این همه تخلف به وجود نمی آمد، گفت: بسیاری از مسئولان که طبق قانون باید در برگزاری انتخابات بی طرف عمل می کردند با استفاده از امکانات دولتی، شبکه های اجتماعی، خرید رای و تشکیل ستاد جنگ روانی وارد کارزار انتخابات شدند. وی با تاکید بر این که در سایه اطاعت صادقانه نه منافقانه از ولی فقیه، مشکلات حل می شود، بیان کرد: این انقلاب به راحتی به دست نیامده است که عده ای بخواهند آن را دو دستی تقدیم رقاص ها و بی بندو بارها کنند و به طور حتم مردم جلوی این حرکت را خواهند گرفت. حجت الاسلام امینی اجرای سند ۲۰۳۰ را خیانت در حق مردم و نظام دانست و اضافه کرد: در این سند که دست پخت کشورهای غربی و به خصوص آمریکا است، باورهای دینی، فرهنگی و سبک زندگی اسلامی نشانه رفته است و دولت فعلی هم به دور از دستگاه های نظارتی آن را امضا و اجرا کرده است. وی با بیان این که عبور از بسیاری از خط قرمزها توسط دولتمردان باعث شده است تا امروز هر کشوری که از راه می رسد ایران را تهدید کند، خاطر نشان کرد: آن چه سایه جنگ را از کشور دور کرده و می کند، رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب، ایستادگی مردم و قدرت دفاعی کشور است و مردم هم هرگز اجازه نمی دهند این قدرتی که در سایه دین به وجود آمده است با کنسرت، رقاصی و بی بندو باری لطمه ببیند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)