خبر فوری

خطبه های نماز جمعه 15 اردیبهشت ماه96

امام جمعه نطنز:
مشکلات کشور ناشی از ضعف مدیریت یا خیانت بعضی مسئولان است/ اصلح کسی است که عوامل فتنه ۸۸ از انتخابش می ترسند 
حجت الاسلام امینی گفت: برای شناخت یک نامزد اصلح باید وی و عملکردش را شناخته و ببینیم دشمنان نظام و انقلاب و به خصوص آمریکایی ها، صهیونیست ها، انگلیسی ها و عوامل فتنه ۸۸، از انتخاب وی حمایت می کنند یا از انتخابش ناراحت شده و می ترسند.
0 نظر | در تاریخ : 1396/2/17 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان، اظهار کرد: قشر جوان در جمهوری اسلامی ایران بزرگترین سرمایه برای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب به شمار می آید و مسئولان، خانواده ها و همین جوانان باید از این سرمایه حراست و حفاظت کنند. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: ایران اسلامی همه ظرفیت ها و امکانات برای پیشرفت در تمام ابعاد را دارد و هرجا کشور دچار نقص، کمبود و مشکل شده است، ناشی از ضعف مدیریت و یا خیانت بعضی از مسئولان بوده است. وی تصریح کرد: پاسخ به این سوال را که چرا ملتی که همه سختی ها را برای دفاع از اسلام به جان خریده است و همه نهضت های آزادی بخش دنیا این انقلاب را الگوی خود قرار داده اند، در بعضی از حوزه ها دچار نقص است را باید مسئولان به مردم بدهند. خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: تمام این امکانات و ظرفیت های موجود برای پیشرفت، نیاز به یک مدیریت جهادی و انقلابی دارد و جوان مسلمان و انقلابی ما توان انجام این مدیریت را دارا است. وی اضافه کرد: اهل تعقل، تفکر و تعمق بودن، جامع نگری، پیوند ناگسستنی با ولایت، تشخیص مرز حق از باطل، داشتن غیرت ملی و دینی، صبور و مقاوم، اعتماد داشتن به وعده های الهی، مبارز و خستگی ناپذیری از ویژگی های مهم یک جوان انقلابی است که به لطف خداوند جامعه اسلامی ما از وجود چنین جوانانی به طور کامل با بهره است. حجت الاسلام امینی فرارسیدن نیمه شعبان، روز جهانی مستضعفین و سربازان گمنام امام زمان (عج) را تبریک گفت و بیان کرد: وزارت اطلاعات یک نهاد انقلابی با نیروهای مومن و ولایتمدار و چشم بینای جامعه است و بدون گرایش های سیاسی و حزبی از منافع ملی حمایت می کند. وی به انتخابات ۲۹ اردیبهشت اشاره کرد و افزود: انتخابات یک مانور قدرت در جمهوری اسلامی و موجب امنیت است و همه وظیفه داریم تا دشمنی را که همیشه تلاش می کند تا مردم را از نظام دلسرد کرده و از حضور در انتخابات بازدارد، ناامید کنیم. امام جمعه نطنز همچنین در تشریح خصوصیات یک نامزد اصلح، بیان کرد: برای شناخت یک نامزد اصلح باید وی و عملکردش را شناخته و ببینیم دشمنان نظام و انقلاب و به خصوص آمریکایی ها، صهیونیست ها، انگلیسی ها و عوامل فتنه ۸۸، از انتخاب وی حمایت می کنند یا از انتخابش ناراحت شده و می ترسند. وی ضمن تسلیت درگذشت معدن داران در استان گلستان، از وضعیت حقوق کارگران انتقاد و خاطر نشان کرد: این معضل ناشی از عملکرد بد و تجمل گرایی عده ای سود جو است و به هیچ وجه این فاصله اقتصادی بین مدیران و کارگران در شان انقلاب و حکومت اسلامی نیست.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)