خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی در خطبه های نماز جمعه 1اردیبهشت ماه96

حجت الاسلام امینی گفت: بعضی ها دیروز تاکیدشان بر این بود که برجام مانع جنگ شده است و امروز که پاسخی در برابر سوال های مردم ندارند می گویند اگر نامزد مورد نظر و غربگرای آن ها رای نیاورد جنگ روی می دهد و این دروغ و کلک بزرگ است.
امام جمعه نطنز حجه الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی :
فقط خائنان و نفوذی ها از دشمن می ترسند/ انتخاب نامزد غربگرا برای جلوگیری از جنگ یک کلک بزرگ است
0 نظر | در تاریخ : 1396/2/2 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز مبعث پیامبر اکرم (ص)، اظهار کرد: قرآن کریم بزرگترین معجزه اسلام است که دشمنان همیشه سعی کردند تا حقانیت آن را زیر سوال ببرند ولی هیچگاه نتوانسته و نخواهند توانست کوچکترین خدشه ای به آن وارد کنند. حجت الاسلام روح الله امینی افزود: بالاترین نعمت خداوند بر مردم این بود که بعثت حضرت محمد (ص) همراه قرآن و این اعجاز بزرگ نیز با بعثت خاتم الانبیاء (ص) همراه بود. وی با اشاره به سالروز حمله نظامی آمریکا به طبس، بیان کرد: این حمله که با گرای خائنان داخلی صورت گرفت در برابر اراده خداوند شکست خورد، این حادثه سند ذلت آمریکایی ها بود و نشان داد اگر خدا را یاری کنیم به طور حتم خداوند نیز ما را یاری خواهد کرد. خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که آمریکایی ها بسیار ضعیف تر از آن هستند که در مقابل اراده خداوند بایستند، تصریح کرد: اراده الهی بر این تعلق گرفته است که این انقلاب زمینه ساز ظهور امام زمان (عج) باشد و تحریم، خیانت و نفوذ هم نمی تواند در این اراده خللی وارد کند. وی اضافه کرد: امروزه رجز خوانی آمریکایی ها نشان از استیصال و درماندگی آن ها است چرا که اگر قدرت داشتند با منطق وارد می شدند و بدون شک هرگونه توطئه و نقشه ای را که علیه این نظام و ملت طرح ریزی کنند محو در آب و خاک خواهد شد. حجت الاسلام امینی تاکید کرد: ملت ایران از جمله مردمانی هستند که به استقبال شهادت می روند و از هیچ چیز نمی ترسند و در این میان تنها کسانی از دشمنان می ترسند که یا خائن هستند یا نفوذی و یا جان و مال خود را در معرض خطر می بینند. وی گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولان کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند و اگر ترسیدند در واقع در را برای ورود، دخول، تجاوز و تعرض او باز کردند. امام جمعه نطنز به انتخابات ریاست جمهوری آینده اشاره کرد و با بیان این که عده ای ترفند وقوع جنگ را برای رای آوری به کار بسته اند، گفت: بعضی ها دیروز تاکیدشان بر این بود که برجام مانع جنگ شده است و امروز که پاسخی در برابر سوال های مردم ندارند می گویند اگر نامزد مورد نظر و غربگرای آن ها رای نیاورد جنگ روی می دهد و این دروغ و کلک بزرگ است. وی خاطر نشان کرد: مردم ایران همواره نشان دادند که در عرصه انتخابات در فضایی پرشور و با امنیت کامل شرکت کرده و با انتخابی اصلح فردی را برمی گزینند که بتواند دغدغه های موجود در انقلاب اسلامی را مرتفع کند، چرا که به خوبی به ای نکته واقف هستند که هرکاری که وی انجام دهد به پای آن ها نیز نوشته می شود.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)