خبر فوری

بخشی از بیانات حجه الاسلام و المسلمین حاج آقا امینی امام جمعه محترم نطنزدر خطبه های نماز جمعه 26خردادماه96

امام‌ جمعه نطنز: 
مردم باید مانند اول انقلاب چشم و گوش نظام باشند .
امام‌ جمعه نطنز با تأکید بر هوشیاری و بصیرت از مردم خواست که همچون سال‌های اوایل انقلاب با هشیاری کامل چشم و گوش بینای نظام باشند.
0 نظر | در تاریخ : 1396/3/27 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

حجت‌الاسلام روح‌الله امینی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نطنز با اشاره به حادثه خردادماه سال ۱۳۴۴ اظهار کرد: در این حادثه شهیدان بخارایی، امانی، صفارهرندی، نیک نژاد از جبهه موتلفه اسلامی به دست مزدوران شاه به شهادت رسیدند. وی افزود: خون این شهیدان انقلاب اسلامی را آبیاری کرده و برپا نگه‌داشته است. امام‌جمعه نطنز بابیان اینکه هیچ حادثه‌ای بدون خواست خدا اتفاق نمی‌افتد، علت حوادث و اتفاقات عالم را غایی دانست و افزود: تقوا یعنی خدا را اسباب اول و آخر همه پدیده‌ها دانست و از آدرس‌های غلط برای رسیدن به حوائج وارد نشد. وی اضافه کرد: تقوا یعنی دوری از همه شیاطینی که در فضای جامعه اسلامی و در ذهن جوانان و در فضای مجازی شروع به سم‌پاشی می‌کنند و این‌ها می‌خواهند حج، اهل‌بیت و خدا را از مردم بگیرند. امینی در ادامه خطبه‌ها با اشاره به لغو سند ۲۰۳۰ خاطرنشان کرد: این سند، سند ذلت برای مردم و نظام محسوب می‌شد. وی با اشاره به استدلال مقام معظم رهبری گفت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری این سند نه‌تنها مخالف دین بلکه باعث ذلت بود و اینکه چرا باید دیگران برای ما نسخه‌پیچی کنند مگر تابه‌حال خودمان راه را نرفته‌ایم؟ وی افزود: با درایت مردم در تاریخ ۲۳ خرداد امسال این سند ذلت و پستی و بیچارگی با حضور رئیس‌جمهور و شورای عالی انقلاب فرهنگی باطل شد و قرار شد که از این به بعد هیچ سندی مخفیانه و بدون آگاهی رهبری به امضا نرسد. امام‌جمعه نطنز تصریح کرد: ازاین‌پس بنا نیست هیچ‌چیزی از مردم و رهبری مخفی‌کاری شود و هشیار باشید که شورای انقلاب فرهنگی فونداسیون نظام را تشکیل داده است و باید در جریان امور باشد. وی به رویکرد آمریکا و تهدیدات آن کشور نسبت به‌نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: اسرائیل از صفحه روزگار محو می‌شود و سردار صفوی خطاب به آمریکایی‌ها گفته است که اگر دست از پا خطا کنید بدانید همه پایگاه‌های نظامی شما در منطقه و ازجمله اسرائیل با موشک‌های ما از بین می‌رود و ما در همه‌جا موشک‌های خود را آماده شلیک به پایگاه‌های شما کرده‌ایم. وی ادامه داد: آمریکایی‌ها با تمام تجهیزات خود در غرب آسیا و خاورمیانه شکست‌خورده است و داعش و اسرائیل به‌تدریج از صفحه روزگار محو می‌شوند. خطیب جمعه نطنز با تأکید بر هوشیاری و بصیرت از مردم خواست که همچون سال‌های اوایل انقلاب با هشیاری کامل چشم و گوش بینای نظام باشند.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)