خبر فوری

با حضور مسئولان استانی و شهرستانی؛ کلنگ طرح درمانی خیرساز در نطنز به زمین خورد/ تصاویر

مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: جمعیت هلال احمر وظیفه اصلی و مهم خود که همان امداد و نجات است را همواره مد نظر داشته است و همیشه تلاش کرده تا بتواند با استفاده از ظرفیت های مهم به بهترین وجه ممکن برای کمک به مردم وارد عمل شود.
0 نظر | در تاریخ : 1396/3/21 | نوشته شده توسط :Admin | در موضوع : آخرین اخبار

عصر روز شنبه مورخ 96/03/20 کلنگ طرح درمانی خیر ساز به نام مرکز جامع فیزیوتراپی جمعیت هلال احمر نطنز با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در نطنز به زمین خورد. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در این مراسم با اشاره به فعالیت های عمده و مهم جمعیت هلال احمر کشور در شاخه های مختلف، اظهار کرد: افتخار ما این است که در ماه مبارک رمضان و در روز میلاد با برکت حضرت امام حسن مجتبی (ع) شاهد تاسیس و افتتاح ساختمان فیزیوتراپی به همت نجف علی جهانی از خیران شهرستان هستیم. محسن مومنی افزود: جمعیت هلال احمر وظیفه اصلی و مهم خود که همان امداد و نجات است را همواره مد نظر داشته است و همیشه تلاش کرده تا بتواند با استفاده از ظرفیت های مهم به بهترین وجه ممکن برای کمک به مردم وارد عمل شود. وی با اشاره به نوع خدماتی که در آینده در این طرح خیرساز ارائه می شود، گفت: جمعیت هلال احمر برای کمک به آسیب دیدگان در کنار فعالیت های آموزشی برای جذب و هدایت جوانان، اقدام های لازم در مسیر توانبخشی و درمانی را هم مد نظر داشته است و امیدواریم در آینده با گسترش این مرکز در نطنز بتوانیم خدمات کامل توانبخشی را در این مرکز به مراجعان ارائه دهیم. مدیر عامل جمعیت هلال احمر اصفهان از مسؤلان شهرستان که برای تحقق این طرح مهم یاری کمک کردند، قدردانی کرد. ضرورت تقویت امکانات هلال‌احمر شهرستان نطنز نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس اظهار کرد: جمعیت هلال‌احمر نهادی مردمی در سطح کشور به شمار می‌رود که فعالیت های این نهاد مردمی در سطح کشور در هنگام وقوع حوادث قابل‌ توجه است. مرتضی صفاری نطنزی افزود: خیران امروز با درک مسائل مردم جامعه وارد میدان عمل شده و اقدامات ارزشمندی را در همه سطوح جامعه انجام می‌دهند و اقدام به اجرای این طرح خیرساز از طرف نجف‌علی جهانی قابل تحسین است. وی خاطر نشان کرد: انتظار داریم تا جمعیت هلال‌ احمر استان اصفهان هم نگاه ویژه‌ای به شهرستان نطنز داشته باشد و در مسیر تقویت امکانات این شهرستان اقدام کند. ضرورت مشارکت خیران در طرح های مختلف در سطح شهرستان فرماندار نطنز ضمن قدردانی از اقدامِ خیرِ این طرح درمانی، اظهار کرد: ضرورت مشارکت خیران در طرح های مختلف در سطح شهرستان برای تامین بعضی از نیازهای واقعی، بیش از پیش احساس می شود و امیدواریم خیران با ورود به اجرای طرح هایی به مانند این طرح درمانی بتوانند نیازهای مهم منطقه را پاسخ دهند. یوسف حسنی افزود: این مرکز قرار است در سه طبقه و در جوار ساختمان کنونی هلال احمر نطنز ساخته شود که طبقه اول مربوط به فیزیوتراپی، طبقه دوم کاردرمانی و طبقه سوم مسکونی و سوئیت هایی برای پزشکان و متخصصان مرکز خواهد بود. وی گفت: هدف اول ما بر ساخت این طرح در یک طبقه بود اما با همکاری بانی امر این طرح توسعه یافت و قرار است در سه طبقه و به مساحت ۹۲۰ متر مربع ساخته شود.

برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)