خبر فوری

همایش بزرگ مدافعان حرم

سردار کریمی قدوسی نماینده محترم مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی
0 نظر | در تاریخ : 1395/11/16 | نوشته شده توسط :یاسین | در موضوع : جلسات

نماینده محترم مردم مشهد مقدس در مجلس شورای اسلامی در همایش مدافعان حرم که با حضور پرشور مردم و جمعی از مسئولان در مسجدالزهرا (س) نطنز برگزار شد ضمن تبریک میلاد با سعادت عقیله بنی هاشم، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با تمام آن رشادت ها و ازخودگذشتگی ها به پیروزی رسید تا بتوانیم آن چه در روز عاشورا گذشت را در جهان تبیین و تشریح کنیم.


جواد کریمی قدوسی افزود: دستاوردهای زیادی با پیروزی انقلاب اسلامی اسلامی در کشور تحصیل شد، ملت ایران با این پیروزی کارآمدی خود را تدوین کرد و با غلبه بر اراده های آمریکایی، اراده خود را در کشور حاکم نمود و آن رشادت ها و شهادت ها خود سندی بزرگ بر این کارآمدی است.

وی ضمن تشریح نقش پررنگ جامعه روحانیت و حوزه های علمیه در پیروزی انقلاب، بیان کرد: هرجریانی که امروز بخواهد روحانیت را منزوی کرده و یا نگاهش به آن سطحی و دیدگاهش نسبت به آن سخیف باشد ضد انقلاب است ولو در لباس روحانیت باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ولایت فقیه را استمرار ولایت پیامبر و ائمه (ع) خواند و تاکید کرد: مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود ولایت فقیه است و به طور کلی تمام شئونات در نظام، مشروعیت خود را از ولایت فقیه کسب می کنند.

وی به اختلاف دیدگاه هاشمی رفسنجانی با رهبر معظم انقلاب و بیان کلی آن در پیام تسلیت معظم له اشاره کرد و افزود: یکی از این اختلاف دیدگاه ها بر سر انتخابات بود که هاشمی اعتقاد داشت هر کسی را که آن ها صلاح بدانند باید از صندوق خارج شود ولی رهبر انقلاب با این کار مخالفت و تاکید کردند تا مردم باید سرنوشت خود را مشخص کنند.


نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: آزادی به معنای کلمه در نظام پیاده شده است و این ولایت فقیه را که بعضی آن را دیکتاتوری می خواندند نمی گذارد استقلال و آزادی از مردم گرفته شود.

وی با انتقاد از کسانی که از سپری شدن دوران انقلاب صحبت می کنند، تصریح کرد: این افراد از اول انقلاب تا کنون در نظام وجود داشته اند ولی انقلابی ها بر این باورند که هرباری را که روی زمین مانده است را باید با روحیه انقلابی برداشت و به سرمنزل مقصود رسانید.

کریمی قدوسی تقویت سیستم دفاعی صددرصد مردمی کشور، تربیت جوانان بسیجی و انقلابی، تقویت فرهنگ مبارزه با استکبار و دفاع سرافرازانه در فراتر از مرزهای جغرافیایی را از دستاوردهای انقلاب خواند و گفت: ما بیش از ۱۰۰۰ شهید مدافع حرم در کشور نداریم ولی دستاوردهای همین شهدای مدافع حرم کمتر از دستاوردهای ۸ سال دفاع مقدس نیست.

وی با تاکید بر این که امروزه در اوج اقتدار دفاعی و امنیتی قرار داریم، گفت: کوچکترین حرکت برعلیه جمهوری اسلامی از طرف دشمنان، برای آن ها بسیار پرهزینه خواهد بود و این را هم دشمنان به خوبی می دانند و دولتمردان ما هم باید این اقتدار دفاعی و نظامی را به رخ دنیای استکبار بکشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که جریان غربگرا از اول در نظام بودند و الان هم هستند، افزود:  بخشی از بدنه دولت در دست غرب گراها است و باید با این جریان به شدت مقابله کرد، این ها می خواهند همه امور کشور را به دست بگیرند.


وی با طرح این سوال که چرا انقلابی که قدرتش در ساحل مدیترانه حاکم است در مسائل اقتصادی، معیشت، عدالت و آسیب های اجرایی و اجتماعی دارای مشکل است، تاکید کرد: این ها نشان می دهد نه تنها دولتمردان از سیاست های انقلابی فاصله گرفته اند بلکه توجهی هم به امر ولایت نشده و خبری هم از مدیریت جهادی نیست.

کریمی قدوسی با تاکید بر این که هرچه در مقابل دشمن عقب نشینی کنیم وی گستاخ تر می شود، افزود: باید اقتدار نظامی و دفاعی کشورمان آشکارا به رخ دنیای استکبار کشیده شود تا ترس بر اردوگاهشان بیفتد نه این که بخواهیم در خفا کاری را انجام داده و بهانه دست دشمنان دهیم.

وی خاطر نشان کرد: در جلسه اخیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با حضور فرمانده هوافضای سپاه پاسداران مشخص شد دولت روحانی نمی گذارد رزمایش موشکی برگزار شود.


برچسب ها :

درباره نویسنده

نظرات

ارسال دیدگاه ها

آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد ، پر کردن همه فیلدها اجبار است.
خطا : نظر شما ثبت نشد
ارسال انجام شدنظر شما با موفقیت انجام شد

:-) :-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :Þ :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)